У “Новорічному дивограї” немає переможців — подарунки отримали всі

Триста дітлахів Слов’янської об’єднаної територіальної громади прийняли участь у фестивалі дитячої творчості “Новорічний дивограй”. Через карантинні обмеження захід проводився в онлайн-форматі.

Умови конкурсу не обмежувалися жорсткими рамками. Діти мали змогу продемонструвати свої вокальні та хореографічні таланти або запропонувати на розгляд оргкомітету вироби з природних та інших матеріалів, малюнки. Фото робіт та ролики із записами виступів надсилалися на сайт Центру культури й довкілля.

Як розповіла начальник відділу культури Слов’янської міської ВЦА Марина Олійник, розглянувши роботи, організаційний комітет прийняв рішення не присуджувати призові місця. Адже всі діти виявили неабиякий хист і фантазію.

“Кожен малюнок, виріб, танець чи пісня у виконанні учасників фестивалю —своєрідні та прекрасні. Не можна серед них виділити найкращі”, - говорить очільниця відділу культури.

Але відсутність переможців не означає відсутність призів. Кожна дитина, що взяла участь у “Новорічному дивограї”, отримала солодкий подарунок від керівника Слов’янської міської ВЦА Вадима Ляха.

“Дуже приємно, що у нашій громаді підростають такі таланти. Свою задачу бачу в тому, щоб заохочувати дітей до творчості”, - сказав очільник громади.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: