Рятувальники Лиману ліквідували умовні наслідки аварії у лікарні

Рятувальники Лиманщини умовно ліквідували наслідки аварії в КНП «Лиманська центральній районній лікарні» у разі аварійного відключення.

Пожежні-рятувальники Головного управління ДСНС України у Донецькій області постійно беруть участь у різноманітних навчаннях та тренуваннях, спрямованих на відпрацювання практичних та теоретичних навиків гасіння пожеж, ліквідацію надзвичайних ситуацій та аварій на об’єктах.

Так, 23 грудня у місті Лиман відбулися тактико-спеціальні навчання 21-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління щодо ліквідації наслідків аварії в КНП «Лиманська центральній районній лікарні» у разі аварійного відключення.

За задумом навчань, в результаті несприятливих погодних умов зимового періоду відбулось аварійне відключення електропостачання лікарні. Без електропостачання залишилось електрообладнання та апаратура для штучної вентиляції легенів хворих на «COVID». Пожежно-рятувальні відділення, що прибули до місця, встановили причепний генератор біля ЩТ «Головного вводу», освітлювальну вежу та за допомогою переносних електропродовжувачів провели підключення генератора від АЦ безпосередньо до апаратів ШВЛ та іншого електрообладнання для надання допомоги хворим на «COVID-19».

Завдяки оперативним та злагодженим спільним діям рятувальників та працівників лікарні вдалося вчасно ліквідувати та запобігти відключенню світла в КНП «Лиманська центральній районній лікарні», тим самим врятувати життя не одній людині.

Подібні навчання допомагають виявити слабкі сторони та проблемні питання у взаємодії між Службою порятунку та іншими установами. Завдяки тренуванням можливо вчасно усунути існуючі недоліки та покращити діяльність екстрених служб.

Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: