У Слов’янську мінували суд. Жертв та руйнувань немає


Судові охоронці Донеччини, які несуть службу в Слов’янську, оперативно вжили всіх необхідних заходів при повідомленні про замінування

Сьогодні, 20 грудня, на лінію "102" надійшло повідомлення від аноніма про замінування будівлі Донецького окружного адміністративного суду, що знаходиться у м. Слов'янськ.

Співробітники Служби судової охорони Донеччини вжили оперативних заходів – повідомили про надзвичайну ситуацію поліцейських, рятувальників, медиків, евакуювали працівників та відвідувачів суду, контролювали, аби до установи не потрапили цивільні люди, доки приміщення не стане безпечним.

Судова установа відновила роботу в штатному режимі, коли фахівці оголосили про відсутність загрози.

Наразі Донецький окружний адміністративний суд працює у звичайному режимі та згідно графіку приймає відвідувачів.

Працівниками поліції вживаються заходи щодо встановлення особи, яка надала неправдиве повідомлення.

Нагадаємо, що за завідомо неправдиві повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності, згідно ст. 259 ККУ, карається позбавленням волі на строк від 2 до 6 років. Якщо такі дії призвели до тяжких наслідків або скоєні вдруге – порушникам загрожує від 4 до 8 років ув’язнення.
Через «жарти» про замінування вимушено призупиняється діяльність закладів, установ або підприємств. Серед населення можуть поширюватися панічні настрої, неспокій, страх за життя і здоров’я своє та рідних.

За необдумані «жарти» дітей адміністративну відповідальність нестимуть їх батьки.

Відповідно до ст. 183 «Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб» та ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх заміняють, обов’язків щодо виховання дітей» КУпАП дорослим доведеться сплатити певний штраф.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
5

Эта запись была размещена в рубрики: