Слов’янські гвардійці – помічники Святого Миколая!

Щороку до Дня Святого Миколая слов’янські військовослужбовці влаштовують свято для дітей. Не ставло виключенням і цьогорічне свято!

Традиційно, нацгвардійці завітали в ці святкові дні до вихованців Слов’янського центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Чужих дітей не буває, тому вирішили святкувати всі разом діти співробітників та підопічні вихованці школи-інтернату.

Для дітей знайомство з військовими, які тимчасово перетворилися на помічників святого Миколая, стало справжнім дивом, адже така можливість випадає не кожного дня. Діти мали змогу особисто поспілкуватися та обмінятися своїми враженнями. Адже на свято до вихованців прийшов військовий капелан отець Діонісій, який розповів про історію цього свята.

«Дуже важливо у це світле свято подарувати  дітям атмосферу цього свята, кожен рік у цей день ми робимо для них маленьке свято» - військовий капелан архімандрит Діонісій

Одним із найприємніших моментів свята стало прибуття самого Миколая. Аби потішити малечу, Святий Миколай разом із помічниками-нацгвардійцями привітав зі святом та подарував увагу та тепло чарівного спілкування кожному присутньому, а також солодкі подарунки. Діти, своєю чергою, потішили військових веселими віршами та колядками.

Діти та дорослі відчули загадкову атмосферу свята. Військовослужбовці вдячні дітям за радість, довіру та натхнення робити добрі справи.

Група інформації та комунікації військової частини 3035


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
10

Эта запись была размещена в рубрики: