“Миру усім – дай Бог! Щастя усім – дай Бог”. З 14-го року у Слов’янську діти вітають військових

6 грудня біля вч 3035 НГУ розпочались урочистості з привітання представників силових структур з новорічними святами.

В зоні АТО та ООС це традиція з 2014 року. Дітьми з Одещини у цьому році підготовлено 206 пакунків з ялинковими прикрасами, зробленими власноруч, завдяки допомоги Одеської обласної держадміністрації та департаменту освіти та науки ОДА.

Ці подарунки прибули у Слов'янськ завдяки допомоги угрупування "Південь" Національної гвардії України, вч 3035 НГУ м. Слов'янськ та вч 3014 НГУ м. Одеса.

Вдячність Олегу Волошину, підприємцю зі Слов'янська, який декілька років поспіль надає на благодійній основі ялинки для привітання з новорічними святами представників силових структур у м.Слов'янську та Краматорську.

Завдяки соціальній відповідальності ДСНС в Донецькій області, ДСНС у Краматорському районі, відбуватись первезення та доставка ялинкових прикрас і ялинок представникам силових структур у Слов'янську та Краматорську, Дружківці, Костянтинівці, які виконують свої бойові завдання у зоні ООС.

Щира вдячність зам начальника ДСНС в Донецькій області Бойцову Вячеславу Леонідовичу за його активну громадянську позицію

Організатор заходів київський волонтер Марина Квітка

 


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

9
18

Эта запись была размещена в рубрики: