Створюємо ліси разом! У Лимані відкрили насіннево-селекційний центр


Відкрили у Лимані насіннєво-селекційний центр, побудований в рамках президентської програми Велике будівництво. Про це повідомляє на сторінці у фейсбук очільник Донецкої ОДА Павло Кириленко.

Цю важливу для Донеччини подію разом із нами розділили т.в.о. міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець, голова Державного агентства лісових ресурсів України Юрій Болоховець, голова комітету ВР з питань екологічної політики Олег Бондаренко.

Повноцінна робота такого центру матиме далекосяжні позитивні результати. Відновити лісові насадження, втрачені внаслідок війни та пожеж, – це питання стратегічне. І тепер ми станемо значно ближче до його вирішення.

Технології, якими лісівники користувалися донині, вже застаріли. Відтворення лісів було дорогим та малоефективним. Сіянці, вирощені у цьому насіннєво-селекційному центрі, будуть значно якіснішими і приживатимуться у 95% випадків. Вирощувати їх можна буде двічі на рік, тож вартість відновлення лісів зменшиться на 40%, а швидкість – зросте вшестеро. І це буде робота справжньої європейської якості – тієї, до якої ми так прагнемо.

Завдяки підтримці з боку Президента, профільного міністерства та Державного агентства лісових ресурсів ми на Донеччині тепер маємо змогу ефективніше опиратися змінам клімату та забрудненню природних ресурсів.

Вдячний пану Руслану Стрільцю за теплі слова і визнання нашого прогресу в питаннях екологічної безпеки. Тепер Донеччина зможе ще ефективніше втілювати в життя програму Президента “Зелена країна”. Згоден із паном Болоховцем, що наша робота надихне інші регіони, і там постануть такі самі насіннєво-селекційні центри. За словами голови Держагентства лісових ресурсів України, наступного року по всій країні розпочнеться будівництво 9 подібних об'єктів. І спільно ми легко досягнемо мети в 1 мільярд дерев за три роки.

Роботи в цьому напрямку дуже багато, але я впевнений, що вона нам до снаги.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

8
2

Эта запись была размещена в рубрики: