Що відбувається в УТОСі Слов’янська після смерті очильника

Більше 20 років я мешкаю в м. Слов’янськ і за весь цей час ні я, ні більшість моїх знайомих з інвалідністю по зору, практично не чули про діяльність міського Українського товариства сліпих (УТОС). Так про це пише відомий спортсмен з вадами зору, олімпійський чемпіон, пловець Олександр Мащенко.

Цього тижня ми всі зібрались для того, щоб з’ясувати у керівництва організації в якому стані підприємство, яка ведеться діяльність і чому члени УТОС не відчувають взагалі існування товариства.

Напередодні, ми домовилися з в.о. УТОСа про зустріч о 10.00 на території підприємства, де він пообіцяв з нами поспілкуватися і відповісти на запитання. Але нашу зустріч проігнорували і півтори години 30 осіб чекали, що вийде хоча б хтось із керівництва.

Виявилося, що у твариства велика територія, багато приміщень, але все це знаходиться в занедбаному стані. При цьому стало зрозуміло, що ведеться активна комерційна діяльність.

Дуже прикро, що в нашому місті, де велика кількість людей з інвалідністю по зору, організація, яка покликана бути опорою та підтримкою для таких людей, від них ховається…


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
23

Эта запись была размещена в рубрики: