У Слов’янську завершився Форум регіональних перспектив. Коли чекати результатів?


16 грудня на майданчику Монополії Крона відбувся другий день Форуму регіональних перспектив, що організувало представництво німецької НУО DRA e.V. в Україні - «Центр громадянського суспільства «Друкарня» у Слов’янську за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

В ході роботи була представлена низка панелей серед яких: «Гендерний паспорт громади», «Імідж територіальної громади. Бренд міста - як проєкт інноваційного розвитку територій.»

На панелі «Розвиток молодіжного підприємництва в закладах освіти" Розповідали про досвід ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» у напрямку молодіжного підприємництва проректор з науково-педагогічної роботи, доктор фізико-математичних наук, професор Станіслав Чайченко з ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» та координаторка проєкту UNIDO у Слов’янську Тетяна Шулик.


 
В ході заходу відбувся телеміст Слов’янськ-Варшава», що був присвячений Реформі децентралізації на Сході України і особливості розвитку громад.

Інвестиційний радник з “UkraineInvest” Андрій Ризванюк розповів про проблеми та перспективи розвитку промислових підприємств в ТГ та інвестиційний паспорт громади.

Також відбулась панельна дискусія «Екологічні аспекти промислової діяльності в ОТГ. Чи можливо розвивати підприємства без шкоди для довкілля?», яку представили менеджери з екологічного напрямку осередку громадянського суспільства “Друкарня”, заступниця начальника відділу моніторингу вод та басейнової взаємодії Сіверсько-Донецького БУВР Наталія Білоцерківська, та спеціалістка з охорони навколишнього середовища в міжнародній неурядовій організації ACTED Марина Туренок.

Форум завершився презентацією проєкту ЄС Start Business Challenge, круглим столом «Роль громадянського суспільства в економічному розвитку ТГ. Соціальне підприємництво» та інформацією про можливості отримання гранту на фінансування проекту від експерта  з розробки інноваційних проєктів для бізнесу та територій від організації “Azov Smart Business”.

Захід завершився, а ми сподіваємось, що  за результатами форуму, міська влада врахує всі напрацьовані рішення для подальшого розвитку Слов'янська та регіона.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
8

Эта запись была размещена в рубрики: