В Слов’янську вітали ліквідаторів аварії на Чорнобильскій АЕС

Слов’янськ вшанував 35-ту річницю завершення ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. 14 грудня у адмінбудівлі Слов'янської ВГА відбувся тематичний захід - зустріч ліквідаторів із керівництвом міста.

Керівник Слов’янської міської ВЦА Вадим Лях поспілкувався з ліквідаторами аварії на ЧАЕС та членами їхніх родин. У заході також взяли участь представники управління соцзахисту населення, Пенсійного фонду, начальник відділу охорони здоров’я.

Зустріч проходила у форматі діалогу, під час якого «чорнобильці» озвучили проблеми, з якими їм доводиться стикатися. Відповідаючи на питання, фахівці профільних служб і відділів роз'яснили норми чинного законодавства і нюанси його реалізації у період карантину.

Очільник громади подякував ліквідаторам за подвиг, здійснений ними в далекому 1986 році. Він побажав “чорнобильцям” та їхнім родинам добробуту, злагоди, щастя і мирного неба.

“Низький уклін вдовам і родинам тих, хто не дожив до цього дня. Ми пишаємося їхньою мужністю, патріотизмом, стійкістю, самозреченням”, - сказав він.

Вадим Лях також вручив ліквідаторам Подяки від Слов’янської міської ВЦА.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
1

Эта запись была размещена в рубрики: