На Донеччині на дітей очікує новорічно-різдвяне дійство «Час зимових історій»

Культурно-мистецький проєкт «Час зимових історій» проводитиметься за підтримки Донецької облдержадміністрації у Краматорську з 13 по 17 грудня.

Повідомляє сайт Донецької ОДА

Щиро, з великим захопленням і радістю День Святого Миколая сприймають діти, які чекають подарунків та ласощів. Особливо такої уваги потребують пільгові категорії дітей. Для них вже другий рік поспіль протягом тижня у Краматорську (вул. Двірцева, 37 (1 поверх)) організовують новорічно-різдвяне дійство.

Читайте також: На Донеччині розпочинають роботу Резиденції Святого Миколая

Це розважальна програма поєднує у собі музичні виступи, елементи кріошоу, інтерактивні ігри, спецефекти, майстер-класи, перегляд короткометражного мультфільму «Новорічна ялинка Плуто» та спілкуванням зі Святим Миколаєм. Захід відбуватиметься у супроводі атмосферної новорічної музики за участю аніматорів у яскравих ростових костюмах Мінні Мауса, Міккі Мауса, Плуто та Грінча (ростових ляльок).


13 грудня на свято завітали діти Центру реабілітації інвалідів, діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних сімей та діти військовослужбовців з Селидівської та Краматорської міських територіальних громад. На дітлахів очікувало занурення у яскраву новорічну атмосферу за допомогою казкових персонажів, святкових декорацій, тематичних інтерактивів та музичного перформансу.

Вхідний контроль та проведення заходу відбувалися відповідно до протиепідемічних вимог.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: