Ворог не пройде! 60 сучасних дронів будуть охороняти кордон України


Держприкордонслужба закупила 60 сучасних дронів, які будуть використовуватися для охорони кордону. На них витратили 50 мільйонів гривень.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

Уточнюється, що прикордонники вже отримали 8 комплексів, до складу яких входять 24 дрона. Ще 12 комплексів з 36 дронів планується отримати до кінця 2021 року.

Повідомляється, що нові апарати включають найсучасніше моніторингове обладнання. До складу кожного комплексу входять три безпілотних літальних апарати DJI Matrice 300 з системами розпізнавання перешкод. Також в комплекси входять Пульти дистанційного керування, Комбіновані підвіси з камерами денного бачення, телевізійними камерами і лазерними далекомірами.

Для того, щоб обробляти польотну інформацію, вивчати погодну обстановку і організовувати пошукові операції, комплекс укомплектований автоматизованим робочим місцем на базі ноутбука і планшета.

Отримані дрони можуть використовуватися в радіусі до 15 км від оператора як вдень, так і вночі, тому що комплектуються оптичними і тепловізійними камерами.

Раніше ми писали, що відповідь на обстріл терористами села Гранітне українські військові вперше застосували розвідувально-ударний безпілотний комплекс Bayraktar. Він знищив гаубицю противника.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
17

Эта запись была размещена в рубрики: