У Миколаївці почали відроджувати парк

Починаємо довгоочікувану реконструкцію міського парку в м.Миколаївка. Про це на сторінці у фейсбук повідомляє голова Миколаївської громади Олександр Гадяцький.

Пам'ятаю перед виборами мої зустрічі з мешканцями міста. Тоді всі наголошували на тому, що парк запущений зовсім і дуже хотілося, щоб у ньому знову звучала музика, алеї парку прикрашали кольрові лавочки й всюди майоріли клумби запашних квітів... Це не тільки мрія мешканців громади, а й моя теж!

Почну з того, що сьогодні всіх цікавить у першу чергу –коли ж міський парк буде відроджено? Ось на цьому тижні вже й почалася перша черга великої реконструкції парку.

Генеральним підрядчиком виступає "Донбастеплоелектромонтаж", а замовником - КП Миколаївської міської ради" Миколаївське управління капітального будівництва"за кошти екологічного фонду місцевого бюджету. Що планується? Розчистимо територію від старих дерев і кущів та посадимо нові. Озеленення парку неможливе без квітів, а це значить, що ароматні клумби будуть яскраво зустрічати влітку всіх відпочиваючих.

Крім того,реконструкція парку включає в себе ще й облаштування доріжок тротуарною плиткою, будівництво нового освітлення парку з сучасними парковими ліхтарями та облаштування комфортних зон відпочинку.

Роботи першої черги реконструкції ,плануємо закінчити влітку. Кожного місяця будемо інформувати вас про виконану роботу.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

18
2

Эта запись была размещена в рубрики: