“Курортний сезон – 2022”. Туристам на Донеччині буде безпечно


У Краматорську в  Антикризовому медіа-центр (м. Краматорськ, вул. Марата, 1)
відбувся форум-презентація проекту «Туристична поліція»

Форум, на який зібрались представники обласної та регіональної влади, патрульної поліції, громадськості, журналісти розглянув низку питань розвитку проєкту «Туристична поліція», який впроваджується управлінням превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Донецькій області.

Для участі у обговоренні та напрацюванні заходів на «Курортний сезон – 2022» зібралися представники територіальних громад, міжнародних та громадських організацій.

Під час відкриття туристичного сезону, із настанням літа, поліція збільшує свою присутність у Слов’янській, Мангушській, Лиманській територіальних громадах та містах Маріуполь і Святогірськ.

Поліція є зацікавленою стороною у забезпечені безпечного середовища, а відчуття безпеки у людей, напряму залежить від збільшення кількості туристів та гостей регіону.

Метою проекту є задоволення потреб безпеки мешканців/мешканок громад та туристів під час туристичного (курортного) сезону.

Серед основних завдань проєкту - орієнтація поліцейської діяльності на потреби безпеки громади, покращення матеріально-технічної бази, ефективна комунікація.

У ході заходу прийняли участь начальник управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Донецькій області Владислав Юровзаступниця начальника управління культури і туризму Донецької обласної державної адміністрації Аліна Певна, заступник голови Святогірської ОТГ, голова Лиманської ОТГ Олександр Журавльов, керівниця Донецької обласної організації Товариства Червоного Хреста Бережна Любов, голова правління БФ «Слов’янське серце»Наталія Кіркач та інші.

В рамках заходу відбулась дискуссія у робочих групах, де обговорили та визначили основні проблемні питаня, які потрібно вирішити для забезпечення безпеки громадян у наступному туристичному та курортному сезонах у Маріуполі, Лимані, Слов'янську, Святогірську та інших туристичних локаціях Донеччини.

Наприкінці зустрічі учасниками були запропоновані заходи для вирішення цих нагальних питань заради безпеки та гарного відпочинку наших громадян.

 


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
4

Эта запись была размещена в рубрики: