Сергій Бубка після скандалу з Федерацією хокею відвідав матч у Краматорську


Голова Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка відкрив матч "Донбас" - "Краматорськ" і запропонував обговорити актуальні проблеми українського хокею. Розповідаємо про причини візиту Сергія Бубки до Краматорська. 

Що сталось?

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка долучився до хокейного матчу "Донбас" - "Краматорськ". Обидва клуби нещодавно Федерація хокею зняла з числа учасників регулярного чемпіонату Української хокейної ліги через те, що вони тричі порушили регламент, виставивши на матчі тимчасово відлучених хокеїстів.

У чому суть?

Перед початком матчу олімпійський чемпіон провів урочисте вкидання шайби. Президент Національного олімпійського комітету звернув увагу керівників клубів “Донбас” і “Краматорськ” на те, що саме клуби є базисом для розвитку хокею, відзначивши їх вагому роль і значення для подальшого розвитку хокейного спорту.

Що буде далі?

Сергій Бубка зазначив, що Національний олімпійський комітет України ініціює зустріч за круглим столом для обговорення проблем між Федерацією хокею України та хокейними клубами з метою налагодження конструктивного діалогу і вирішення проблемних питань. Також Сергій Бубка разом з Міністром молоді та спорту Вадимом Гутцайтом планує зустріч з керівництвом Федерації хокею України.

Сергій Бубка в КраматорськуСергій Бубка відвідав хокейний матч в КраматорськуФото: ХК "Донбас"

Що було раніше?

Сергій Бубка відзначив, що востаннє українська збірна з хокею була представлена на зимових Олімпійських іграх в 2002 році в Солт-Лейк-Сіті. Він наголосив, що інтереси національної збірної мають бути пріоритетними попри будь-які розбіжності.

Нагадаємо, що 16 листопада Дисциплінарний комітет ФХУ тимчасово відлучив на період проведення розслідування провадження щодо зриву підготовки збірної України до чемпіонату світу-2022 гравців "Донбасу" Пангелова-Юлдашева, Андрейківа, Пересунька, Коренчука, Буценка, Захарова, а також представника "Краматорська" Тарана. Вони після дзвінка власника ХК "Донбас" Бориса Колеснікова залишили лави національної команди менш ніж за добу до першого матчу Меморіалу Тамаша Шаркозі проти італійців.

Джерело: svoi.city

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
3

Эта запись была размещена в рубрики: