На Донеччині нагородили переможців конкурсу «Найкращі практики громадського бюджету»

нагороди

Урочисте нагородження переможців обласного конкурсу «Найкращі практики громадського бюджету» у 2021 році відбулось під час форуму «Громадянське суспільство Донеччини».

Повідомляє сайт Донецької ОДА

Цього року вже вчетверте було проведено такий конкурс. Він був започаткований облдержадміністрацією з метою сприяння зростанню громадської активності шляхом популяризації участі громадян у розв'язання питань розподілу коштів місцевих бюджетів та відзначення найкращих практик громадських ініціатив, реалізованих у рамках бюджету громадської участі.

Конкурсною комісією були визначені переможці обласного конкурсу «Найкращі практики громадського бюджету» у 2021 році. Ними стали:

- Бахмутська міська рада з проєктами «STEM-лабораторія» та «Здорове і щасливе дитинство» (3 місце)

- Торецька міська військово-цивільна адміністрація з проєктами «Безпечний маршрут – задоволений пішохід» та «Поточний ремонт і освітлення громадських сходів біля музичної школи ім. Карабиця у м. Торецьк» (3 місце)

Читайте також: В Краматорске состоится ветеранская ярмарка в рамках Форума «Ветеран – общине: потенциал, умноженный на доверие».

- Селидівська міська рада з проєктом «Активне довголіття» (3 місце)

- Сіверська міська рада з проєктом «Простір інклюзивного довкілля» (2 місце)

- Селидівська міська рада з проєктом «Медіацентр» (2 місце)

Перше місце цього року посіла Краматорська міська рада з проєктом «Проведення конкурсу «Чудо-мама».

«Мене тішить, що під час таких форумів ми обмінюємось досвідом, ідеями, кращими практиками та зрештою втілюємо їх у життя. Для мене особисто та для нашого управління найбільшою метою є те, щоб ми стерли межу між владою і громадськістю, між громадянським суспільством і владою, щоб ми зрештою зрозуміли, що ми працюємо на одну державу, на її благо та зміцнення. Впевнена, що попереду багато спільної роботи та спільних здобутків», - наголосила під час форуму начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Донецької облдержадміністрації Тетяна Тюріна.

Також протягом форуму представники громадських організацій Донеччини поділились досвідом залучення додаткових коштів для провадження своєї діяльності, реалізації спільних проєктів з органами державної влади та місцевого самоврядування, залучення цільової аудиторії до своєї роботи тощо. Значну увагу учасники форуму приділили ролі громадських організацій у розвитку громад та їх впливу на позитивні зміни у суспільстві.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
5

Эта запись была размещена в рубрики: