Водоканал у Слов’янську безтраншейно замінив 60 метрів труби на вул.Сучасна

5 грудня 2021 року в диспетчерську службу КП «Словміськводоканал» поступила заявка про порив на водопроводі в районі  перетину вул. Сучасна та вул. Донська, який був тимчасово  усунений.

Так як дана ділянка водопроводу   знаходиться в аварійному стані і проходить через  проїжджу частину вул. Сучасна, по якій укладене нове асфальтне покриття, керівництвом КП «Словміськводоканал»  було прийняте рішення про заміну  даної ділянки водопроводу безтраншейним методом.

7.12.2021 року спеціалістами КП «Словміськводоканал» виконані роботи по заміні  аварійної ділянки водопроводу безтраншейним методом  «труба в трубі» (новий трубопровід прокладений всередині існуючого) через автодорогу вул. Сучасна загальною довжиною 60 п.м.

Силами КП «Словміськводоканал»  планується також виконати заміну аварійних  ділянок водопроводу в даному районі: від перехрестя вул. Сучасна та вул. Донська до вул. Донська, 4 з заміною вводів водопостачання на житлові будинки №2 та №4 по вул. Донська, та  в посадці вздовж вул. Сучасна (в сторону котельні) загальною довжиною 400 метрів.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

10
3

Эта запись была размещена в рубрики: