«В цей день вітає Україна своїх синів хоробрих». Патріотична година в бібліотеці Слов’янська


З нагоди Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтерів Центральна бібліотека ім. М. Петренка разом з викладачами та студентами Слов’янського коледжу Національного авіаційного університету провела патріотичну годину «В цей день вітає Україна своїх синів хоробрих»

Почесними гостями заходу були: отець Діонісій, військовий капелан; Дерев’янко Олександр Григорович, учасник АТО; Водолазкін Анатолій Данилович, волонтер, народний герой. Вони розповіли студентам про свою участь в обороні України,   захисті її суверенітету та територіальної цілісності.

Волонтерський осередок «Славні дівчата» розповів про свою діяльність. Молодь мала можливість долучитися до плетіння захисних маскувальних сіток.

Присутні вшанували всіх, хто причетний до високого і почесного звання військовослужбовця, хто обрав для себе нелегку, але достойну професію – захищати Україну.

З нагоди свята підготовлено книжкову виставку «В цей день вітає Україна своїх синів хоробрих», на якій представлені книги про історію створення українського війська, про війни, в яких наша держава відстоювала своє право на незалежність від часів свого створення до сучасних подій.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
17

Эта запись была размещена в рубрики: