«Кожен бути Героєм повинен»


5 грудня на меморіальному комплексі «На горі Карачун» під Слов'янськом відбудулись урочистості до Міжнародного дня волонтера.

Враховуючи розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 листопада 2021 р. № 1465-р «Про затвердження плану заходів з відзначення у 2021 році Міжнародного дня волонтера» 05 грудня 2021 на меморіальному комплексі «На горі Карачун» пройшли урочистості до Міжнародного дня волонтера,


в ході яких відбулась презентація авторської пісні «Українці, разом ми сила» на слова волонтерів Марини Квітки і Едуарда Торського, музика волонтера Петра Красутьского, у виконанні гурту "Побратими" м. Тараща Київської області.

 

Ця пісня пролунала в прямому ефірі на військовому радіо АрміяFM. 


В рамках проєкту волонтерів та військових «Дорогами війни…від Карачуна до Говерли», який діє з 2014 року, громадська організація «Славні дівчата» м. Слов’янськ передали москітну сітку розміром 10х18 до музеїв Верховинщині та Криївки.

В ході проєкту волонтерів та військових «Дорогами війни…від Карачуна до Говерли» вшановується пам’ять Героїв, які поклали своє життя за цілісність та незалежність України під час проведення АТО/ООС на Сході України.

 Захід пройшов за підтримки, ГО "Ділове сприяння" м. Слов’янськ, ГО «Славні Дівчата», Ярослава Котлярова, ГО "Другий Фронт Слов’янськ", директора компанії СДС Слов’янськ, родин Івлєвих м. Словянськ, Богач м. Дніпро, першого заступника начальника Головного управління ДСНС України у Донецькій області Бойцова Вячеслава Леонідовича, Валерія Гергеля, директора оздоровчого комплексу "Сонячний", директора ПП «ВКФ» «Чайка-2-АЗОВ» Костянтина Кириха (с.Щасливцеве), представників УГКЦ - отця Христофора та настоятельки жіночого монастиря ім. Святого Йосафата сестри Василія (м. Львів), заступника керівника Очеретинської селищної військово-цивільної адміністрації Сергія Добряка, представника уповноваженого з питань прав людини у Донецькій області Костянтина Чернікова, голови Коростишівської міської об’єднаної територіальної громади Івана Кохана, заступника начальника Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції Ігоря Тимочка, директора Департаменту з організації внутрішніх та міжнародних пасажирських перевезень АТ "Укрзалізниці" Тараса Пасічника, представника Полтавської торгово-промислової палати Валентини Вождаєнко, міського голови Слов'янська у 2002-2006 рр. Анатолія Левіта, ВТО "Орден", начальника відділу у справах сім’ї та молоді Верховинської селищної ОТГ Ольги Соломийчук, ДП "Верховинський лісгосп", ГО "Майбутнє Приазов'я", особового складу Краматорського РТЦК та СП і відділам, особовому складу військової частини 3035 НГУ.

Захід відбувся завдяки соціальній відповідальності командування Сухопутних військ Збройних Сил України в лиці генерал-полковника Сирського Олександра Станіславовича та генерал-майора Танцюри Ігоря Івановича.

Слава Україні! Героям Слава!
Ініціатор заходу – київський волонтер Марина Квітка,

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

7
19

Эта запись была размещена в рубрики: