Волонтери зі Слов’янська долучилися до проекту “Дорогами війни… від Карачуна до Говерли” та сплели сітку для музея-криївки


Напередодні події, пов'язаної з волонтерським рухом - Міжнародним днем волонтера, який ми відзначимо 5 грудня, ми побували в гостях у громадського об'єднання мешканців Слов'янщини «Славні дівчата», які, починаючи з 2014 року, плетуть маскувальні сітки для української армії.

Для своєї діяльності вони розташувалися на другому поверсі міської бібліотеки імені Михайла Петренка.

На сьогоднішній день, на їхньому рахунку вже близько 600 захисних маскувальних мереж, сотні захисних "кікімор", маскхалатів та костюмів, тисячі в'язаних шкарпеток, балаклав та рукавичок, які надійно служать військовим на передовій.

За словами волонтерів, раніше, на хвилі патріотизму, тут збиралися понад 30 осіб - волонтерів, які, незважаючи на втому, без підтримки місцевої влади та жертвуючи особистим часом, допомагали армії зміцнювати безпеку української армії. Нині залишився вірний та надійний кістяк перевірених.

За словами очільниці , створення маскувальних сіток вимагає не лише часу, а чимало сил та вміння. Одну сітку в залежності від розміру з підготовленим матеріалом можна зробити за 3-4 дні. Маскувальні приладдя робляться на замовлення для певних військових частин і користуються у них стійким попитом.

Серед учасників не лише жителі Слов'янська, а й переселенці, які також беруть участь у створенні маскувальних мереж. Вони, як громадяни України, роблять все, щоб наблизити час визволення окупованих територій та повернуться до своїх домівок, де не були більше 7 років.

За ці роки спільної роботи у дівчат утворився справжній жіночий клуб, де вони створюють необхідну для армії допоміжні засоби.

Напередодні свого свята в рамках проекту волонтерів та військових "Дорогами війни ... від Карачуна до Говерли" волонтери ГО «Славні дівчата» сплели та передали маскувальну сітку 10х16 для музею-криївки у смт. Верховина для оформлення родинного музею.


У жовтні до Криївки також передано велику ікону Покрови Пресвятої Богородиці від Благочинного Православної церкви України міста Тараща Київської області, учасника бойових дій в Афганістані отця Георгія Саліка;

родиною Заслуженого скульптора України Рожик Віталія Миколайовича та його дружини Рожик Наталі Станіславівни передана сучасна молитва воїна, яка написана під час проведення АТО на Сході України волонтерським центром Херсонщини; передано великий державний прапор України; родиною Білогурових з міста Слов’янська передаються на Верховину вази власного виробництва для вшанування пам’яті полеглих за цілісність та незалежність України; світильники «свічка» подаровані заступником керівника Очеретинської селищної військово-цивільної адміністрації Добряком Сергієм Вікторовичем.

Дякуємо за перевезення ГО «Майбутнє Приазов’я» м. Маріуполь та Пасічнику Тарасу Володимировичу, який відповідає в Укразалізниці за національне та міжнародне перевезення. Це все передано в родинний музей від проєкту волонтерів та військових «Дорогами війни… від Карачуна до Говерли».

Передаєм вітання та найкращі побажання з зони ООС начальнику відділу соціальних служб Верховинської ОТГ Соломійчук Ользі, працівникам ДП «Верховинський лісгосп», ЛОК «Веховина» Шипчику Василю Васильовичу, підприємцю Петру Тимкалюку. Дякуємо їм за активну громадську позицію та соціальну відповідальність в реалізації проєкту волонтерів та військових «Дорогами війни… від Карачуна до Говерли».

Слава Україні! Героям Слава!

Ініціатор проекту - київський волонтер Марина Квітка


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

6
20

Эта запись была размещена в рубрики: