«Велике будівництво»: на Донеччині завершено роботи на чотирнадцяти об’єктах

Завершено роботи на чотирнадцяти об’єктах, що реалізуються у Донецькій області в рамках президентської програми «Велике будівництво».

Про це голова Донецької облдержадміністраціії, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко повідомив на брифінгу у Краматорську.

Йдеться про чотири школи (у Авдіївці, Маріуполі, Новогродівці та Лимані); два маріупольські дитсадки («Дивосвіт» та «Горобинка»); велокомплекс у Лимані; басейни у Маріуполі та Торецьку; корпус відділення фізичної та реабілітаційної медицини у Святогірську; інфекційне відділення та прибудова міської лікарні у Кураховому; центр соціальної реабілітації та палац культури у Маріуполі; соціальне містечко у Дружківці.

Читайте также: Есть четвертый этаж! В Краматорске продолжается строительство дома для переселенцев

«Загалом в рамках «Великого будівництва» на території області реалізується 39 проєктів. 14 з них завершені, 12 плануємо завершити до кінця року, решта будуть реалізовані у наступному році. Загальна кошторисна вартість 39 проєктів - 2,5 мільярди гривень. У цьому році обсяг фінансування становить 1 млрд 112 млн гривень (з них кошти державного бюджету – 536,2 млн грн; кошти місцевих бюджетів – 565,5 млн грн, інші джерела фінансування – 10,9 млн грн)», - сказав очільник області.

Донецька обласна державна адміністрація

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

5
7

Эта запись была размещена в рубрики: