Освітній простір майбутнього з’явився у ЗОШ №15 Слов’янськаУ загальносвітній школі № 15 з'явився новий сучасний освітній простір "Амбасадори миру". Діалоговий майданчик створено за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру та фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії, а також за сприянням Слов'янської міської ВЦА.

Повідомляє сайт Слов'янської міської ради

Це вільний просвітницький простір, де передбачено проведення дебатів, тренінгів, інтелектуальних івентів та інших активностей. Безпечне та доступне освітнє середовище створювалося із застосуванням інформаційно-комунікаційних засобів та сучасних меблів. Воно виконане у стильному, яскравому дизайні з урахуванням архітектури будівлі закладу освіти.

Читайте також: Дети из оккупированных Крыма и Донбасса смогут поступить в вузы без ВНО

Наша довідка:

Мережу “Амбасадорів миру” підтримує Програма розвитку ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP).

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
9

Эта запись была размещена в рубрики: