В Соледаре на глубине 288 метров открыли туристический маршрут «Феєрія солі»

Державне підприємство «Артемсіль» відкрило новий туристичний маршрут «Феєрія солі» 30 листопада.

Повідомляє ДС з посиланням на сайт Донецької ОДА.

Відбулась перша екскурсія в соляній шахті стволу 3-БІС. Сама локація розташована на глибині 288 метрів, на дні справжнього стародавнього моря.

Відкриття нового екскурсійного об'єкта, який презентує оздоровчий і рекреаційний потенціал підземних соляних галерей, сприяє збільшенню туристичних потоків до Донеччини та надалі дозволить більш ефективно взаємодіяти у напрямку проведення спільних заходів з популяризації туристичного магніту «Соляні шахти Соледару» і нашого регіону в цілому.

Читайте також: В Славянске готовят место под “Сквер счастливых людей”

На відвідувачів чекають багатотонні скульптури та барельєфи, унікальні природні монокристали та інші предмети з солі. А також велика соляна зала, в якій за допомогою світла та звука утворюється неймовірний візуальний ефект присутності в морських глибинах.

Завітав на відкриття і заступник голови Донецької облдержадміністрації Денис Клюшников. «Туристична галузь у нас знову запрацювала. За 9 місяців поточного року ми зібрали туристичного збору більше ніж за попередній рік в цілому. Вже зараз видно, що цей маршрут буде мати попит. Це не тільки цікаво, а ще й корисно», - зазначив заступник очільника області.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

20
0

Эта запись была размещена в рубрики: