Хтось буде менше палити… В Краматорську викрили контрафактний канал цигарок на 1,6 млн. грн


Тютюн на 1,6 млн грн - у Краматорську викрито канал збуту контрафактних цигарок (ФОТО)

Під процесуальним керівництвом Донецької обласної прокуратури чоловіка викрито у зберіганні та збуті тютюнових виробів з підробленими марками акцизного податку (ч. 1 ст. 199 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що 40-річний мешканець м. Краматорська зберігав з метою збуту у складських приміщеннях, які знаходяться у його використанні, тютюнові вироби відомих марок з підробленими марками акцизного податку з метою подальшого збуту у торгівельних об’єктах Донецької області.

У ході проведених санкціонованих слідчим суддею обшуків, у складських приміщеннях виявлено та вилучено близько 40 тисяч пачок тютюнових виробів з марками акцизного податку України з ознаками підробки. За попередніми даними, вартість вилучених підакцизних товарів складає понад 1,6 млн грн.

Наразі вирішується питання щодо проведення судових експертиз. Досудове розслідування здійснюється слідчими СУ ГУНП в Донецькій області за оперативного супроводу управління стратегічних розслідувань в
Донецькій області ДСР НПУ з залученням Краматорського прикордонного загону Східного регіонального управління Держприкордонслужби.

Відділ інформаційної політики
Донецької обласної прокуратури

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
2

Эта запись была размещена в рубрики: