Історичні гутірки. У Слов’янську пройшов другий етап Соляного Буму

27 та 28 листопада в КЗ "Центр культури та довкілля" проходив 2 етап фестивалю мистецтв "Соляний бум" - історичні гутірки.

В Слов'янськ приїхали історики, дослідники, які поділилися з слухачами цікавими доповідями про історичне минуле.

До нас завітали: студент Києво-могилянської академії Костянтин Положай, кандидат історичних наук, працівник Інституту національної пам'яті Vitalii Baka, кандидат історичних наук, співробітник наукової бібліотеки ім.Вернадського Іван Стичинський.

Також до нас доєдналися співробітники Слов'янський краєзнавчий музей - Віталій Киркач та Олександр Плахов.

Дуже емоційною та цікавою була зустріч з журналістом та режисером Русланом Горовим, який читав свої твори та презентував два документальних фільми - "Укропи Донбасу" та "Трохи вище неба".

Щира дяка всім членам коаліції та небайдужим мешканцям міста за допомогу в організації Історичних гутірок та окрема - Євгеній Шатілов за ідею, організацію та можливість занурення в історію.

Фестиваль мистецтв «Соляний бум» проводиться коаліцією "Соляний бум" завдяки грантовій підтримці, наданій у межах програми «Академія громадського активізму», що виконується Фонд Східна Європа у партнерстві з Інтерньюз-Україна за підтримки проєкту USAID Демократичне врядування у Східній Україні .

При підтримці Слов'янської міської ВЦА.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
6

Эта запись была размещена в рубрики: