Пробне ЗНО-2022 на Донетчині: дати реєстрації та тестування

Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2022 триватиме з 5 по 22 січня 2022 року. Для учасників з Донецької та Луганської областей зареєструватися можна буде на сайті Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти.

Пробне тестування з української мови, української мови та літератури відбудеться 19 березня, з історії України, з математики, математики (завдання рівня стандарту), з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 26 березня. У день проведення пробного ЗНО кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Читайте також: На Донеччині поліцейські за місяць перевірили понад 7 тисяч СOVID-сертифікатів

Результати пробного ЗНО-2022 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 25 березня з української мови, української мови та літератури, 1 квітня — з інших навчальних предметів.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість тестування буде визначено Донецьким регіональним центром оцінювання якості освіти до 20 грудня 2021 року.

Участь у Пробному ЗНО допоможе знизити рівень тривоги з приводу процедури основної сесії та дасть можливість об’єктивно оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: