На Донетчине педофил получил 6 лет и 10 месяцев колонии за сексуальные домогательства к 9-летней девочке

Розбещував неповнолітніх дівчат: мешканця Маріуполя засуджено до 6 років 10 місяців ув’язнення

Повідомляє відділ інформаційної політики Донецької обласної прокуратури

За публічного обвинувачення, яке у суді підтримували прокурори Маріупольської окружної прокуратури, мешканця м. Маріуполя визнано винним у вчиненні розпусних дій щодо двох малолітніх осіб (ч. 2 ст. 156 КК України).

Прокурорами у суді доведено, що з червня по грудень 2017 року 46-річний чоловік, під час візитів до своїх племінниць, які мешкали з батьками у гуртожитку, неодноразово вчиняв розпусні дії сексуального характеру з їх 9-річною подружкою.

Читайте також: Ревнивцу из Славянска “светит” до 8 лет за поножовщину

Крім того, влітку того ж року, обвинувачений повів своїх племінниць та ще одну їх подругу того ж віку до моря, де також вчинив з дівчинкою розпусні дії.

Усі потерпілі, які постраждали від зловмисника були подружками та навчались в одній школі. Під час уроку на тему щодо протидії насилля в родині, одна з дівчат почала плакати, після чого вчителька відвела її до шкільного психолога, де та про все розповіла.

Жовтневий районний суд м. Маріуполя визнав чоловіка винним в інкримінованому злочині та призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком на 6 років 10 місяців.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
1

Эта запись была размещена в рубрики: