Голова Донецької ОДА вручив державні нагороди провідним спортсменам та тренерам Донеччини.

Так, тренер з плавання Андрій Казначеєв, чиї вихованці Андрій Трусов та Віктор Смирнов здобули на Паралімпіаді в Токіо 7 медалей, одержав Орден Ярослав Мудрого V ступеня.

Про це повідомляє керівник Донецької ОДА Павло Кириленко

Також нагороди отримали й інші тренери: Віктор Лис – Орден “За заслуги” I ступеню, В’ячеслав Понька – Орден “За заслуги” II ступеню, Світлана Казначеєва – медаль “За працю і звитягу”, Олександр Шевченко – Почесну грамоту Міністерства молоді та спорту.

Крім того, спортсмени та тренери отримали відзнаки від Донецької ОДА: двоє – почесну грамоту, четверо – подяки, один – лист подяки, а 23 спортсмени та 8 тренерів одержали сертифікати на одноразову грошову винагороду за високі міжнародні досягнення.

Мені дуже приємно відзначити, що дарма що труднощі, які створила пандемія, спортсмени Донеччини продовжують підіймати спортивний авторитет нашої області в Україні та України у світі.

За цей рік вони привезли 680 медалей з міжнародних змагань. Щоразу, коли завдяки їм лунає гімн України, це сповнює нас усіх гордістю, а суперників – повагою. Цього року наш гімн лунав на міжнародних аренах 330 разів!

Залишився позаду олімпійський та паралімпійський сезон, але тепер триває підготовка до наступних великих змагань: Всесвітніх ігор та Дефлімпійських ігор. Впевнений, що спортсмени Донеччини проб’ються і туди й зможуть гідно представити національну команду України.

Ми зі свого боку продовжуємо працювати над тим, щоб діти та юнацтво мали легкий доступ до занять спортом, а найкращі зі спортсменів та тренерів отримували гідну винагороду від держави.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
1

Эта запись была размещена в рубрики: