Соборна, Рапне, Лісний. У Слов’янську показали як можна змінити міський простір

18 листопада, в рамках ініціативи «Добрі сусіди – одна країна», відбулась онлайн презентація «Концепція креативного перетворення м. Слов’янськ».

 

 

Цей проєкт стартував у травні і має сприяти активізації та згуртуванню мешканців багатоквартирних будинків. Одним з напрямків цього проєкту є створення концепції креативного перетворення міського простору.

Читайте также: Славянский дворик. В Славянске может появиться новый туристический объект

В Україні він реалізується за підтримки проекту USAID "Демократичне врядування у Східній Україні".

Керівник Слов’янської міської ВЦА затвердив склад та положення про робочу групу з креативного перетворення громадського простору Слов’янської міської територіальної громади.

https://docs.slavrada.gov.ua/dt/70851/

До складу робочої групи увійшли посадовці, представники громадськості: голови ОССБ та члени громадських організацій.

За допомогою аналізу історичних та географічних особливостей, існуючої архітектури та специфіки благоустрою нашого міста, київська команда експертів проєкту запропонувала основні напрямки та стилістику по комплексному впровадженню майбутнього креативного перетворення громадського простору.

Презентація https://slavrada.gov.ua/uploads/File/Osbb/181121_koncept.pdf

Характер креативного перетворення має на меті пом’якшити враження від сухості візуального сприйняття наявної забудови й дещо занедбаних паркових зон, створення затишку в центральній частині міста та формування унікальної атмосфери комфорту від перебування на локаціях.

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінці проєкту.

https://www.slavrada.gov.ua/?view=good_neighbors

Якщо ви хочете додати ще одну локацію для участі у проєкті, заповніть анкету та надішліть координатору проекту Ася Бикова bykovaasya@gmail.com або за телефоном +38 (095) 775 0223.


Дуже гарно, що є різні думки, щодо благоустрою міста. При цьому, мешканці Слов'янська по різному дивляться на реставрацію деяких знакових місць у місті.

Так наприклад, щодо реновації Соборної площі, багато людей вважають, що це одне з важливих для городян місце, вона вже гармонійно сформувалась протягом останніх років і потрібна для збору містян на важливі свята та різні заходи.

Тому запрошуємо до дискусії - пишіть в коментарях ваші думки та пропозиції.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

20
17

Эта запись была размещена в рубрики: