Як виглядатиме новий стадіон “Авангард” в Краматорську: оприлюднений проєкт реконструкції

Як виглядатиме новий стадіон “Авангард”: вперше показали проєкт реконструкції

Раніше депутати дозволили керівництву міста викупити цей спортивний комплекс. Стадіон “Авангард” буде повністю демонтовано, а на його місці збудують новий. Початковий проєкт реконструкції спортивного комплексу вже є - повідомляє KramatorskPost.com

Про це розповів керівник футбольного клубу “Краматорськ” і депутат Краматорської міської ради від партії “Слуга народу” Данило Плахін у відео про краматорську команду, яке вийшло 14 листопада, на Youtube-каналі “Профутбол digital”.

“В планах - оновлення нашого стадіону. Уже є проєкт реконстрнструкції цього стадіону. Це буде нового європейського рівня стадіон. Також будуть ще два тренувальних поля зі справжнім трав’яним покриття у допомогу тренувальному процесу. Взагалі, планується повний демонтаж старого стадіону і будівництво нового. По кількості місць ми ще визначаємось, але приблизно це буде на 10 тисяч глядачів”, - розповів Данило Плахін “Профутболу”.

Читайте также: Новая жизнь Стадиона имени Скиданова

У системі електронних закупівель ProZorro немає даних про виготовлення проєкту реконструкції стадіону “Авангард” у Краматорську, тож можна припустити, що його виготовили за приватні кошти.

Нагадаємо, у серпні депутати Краматорської міськради дозволили придбати у Старокраматорського машинобудівного заводу (СКМЗ) три об'єкти нерухомості - театральну частину ПК ім. Бикова, стадіон "Авангард" та адміністративну будівлю заводу.

За даними інформаційно-аналітичної системи YouControl, 23,15% акцій заводу належить Сергію Близнюку, синові Анатолія Близнюка, колишнього очільника Донецької області та міністра ЖКГ часів Януковича. Ще 24,965% акцій володіє кіпрська фірма HOLDACTIV LIMITED, кінцевим власником якої є нардеп Максим Єфімов.

Згідно з ухваленого рішення, спортивний комплекс "Авангард" купується за 12,6 млн грн. Стадіон купується "з метою створення повноцінних умов для занять спортом та проведення спортивних змагань високого рівня", йдеться у рішенні депутатів.

Міський голова Олександр Гончаренко казав, що цей стадіон буде для комунального футбольного клубу "Краматорськ", а також для тренувань усіх охочих містян - там з'являться бігові доріжки.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

5
5

Эта запись была размещена в рубрики: