55 переселенців Донеччини заселились у власне житло у Краматорську

17 родин із числа переселенців отримали сьогодні власне житло у Краматорську.

Ключі від квартир вручили їм разом із пані Ірина Верещук – Віце-прем’єр-міністром – міністром з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Так про це повідомляє на своїй сторінці у фейсбук очільник Донецької ОДА Павло Кириленко.

Завдяки Надзвичайній кредитній програмі для відновлення України Європейського інвестиційного банку ми повністю реконструювали будівлю старої школи і переоблаштували її під гуртожиток. Тепер тут 15 однокімнатних і 2 двокімнатні квартири.

Будівля затишна і доступна для маломобільних груп населення.

Крім того, в рамках президентської програми «Здорова Україна» на території гуртожитку облаштовано мультифункціональний спортивний майданчик.

Загальна сума реконструкції склала 31,5 млн гривень, із яких 20,5 виділив Європейський інвестиційний банк, 4,4 млн – державний бюджет, 5 млн – обласний бюджет і 1,6 млн – місцевий бюджет.

На жаль, неможливо одним помахом руки вирішити усі проблеми, до яких призвела російська агресія. Але ми працюємо над цим постійно і послідовно. Сьогодні 55 внутрішньо переміщених осіб заселяться у власні квартири – і це, поза сумнівом, чудова новина.

Дякую всім, хто допомагає вирішувати проблеми мешканців Донеччини, Луганщини та Криму.

А нових краматорців – вітаю з одержанням житла. Нехай на новому місці вас супроводжує удача! - так завершує своє повідомлення Павло Кириленко


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

16
4

Эта запись была размещена в рубрики: