Донеччина обрала кращих спортсменів і тренерів жовтня 2021 року

Управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації продовжує щомісячно підбивати підсумки виступів атлетів регіону на всеукраїнських і міжнародних змаганнях.

Згідно з положенням, по закінченню жовтня 2021 року визначено кращих спортсменів та тренерів місяця за трьома категоріями: з олімпійських, неолімпійських видів спорту, видів спорту серед осіб з інвалідністю. Голосування проводилося серед вболівальників у соціальній мережі Facebook, а також експертної групи управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

Серед олімпійців спортсменом місяця Донеччини визнана бронзова призерка чемпіонату Європи з боксу серед молоді Дар’я-Ольга Гутаріна з Маріуполя. Відповідно звання тренера місяця отримали її наставники Антон Коссе та Андрій Музика.

Заслужений майстер спорту України з гирьового спорту, дворазовий срібний і бронзовий призер чемпіонату світу Леон Білицький та його тренер Валерій Білицький із села Гришине Покровської громади відзначені в категорії «Неолімпійські види спорту».

Переможцями номінацій «Найкращий спортсмен» і «Кращий тренер» у видах спорту серед осіб з інвалідністю стали: заслужений майстер спорту України з дзюдо серед спортсменів з порушеннями слуху, володарка «золота» у командному заліку і «бронзи» в індивідуальних змаганнях на чемпіонаті світу Марина Погорелова та її наставник Олександр Земечев із міста Маріуполь.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
2

Эта запись была размещена в рубрики: