Поліція Слов’янська наполегливо закликає дотримуватися карантинних обмежень. Перелік штрафів

 З початку «червоної зони» співробітники поліції спільно з іншими службами провели майже 500 перевірок щодо дотримання карантинних обмежень.

У результаті було виявлено сім порушень карантину суб’єктами господарювання та 51 факт перебування у громадських будівлях і транспорті без засобів індивідуального захисту.

 З 18 жовтня, відколи Донеччину було переведено до «червоної» карантинної зони, рейдові групи в складі співробітників поліції, Укртрансбезпеки, Держспоживслужби, органів місцевого самоврядування перевірили 489 суб’єктів господарювання - розважальних закладів, торгових центрів, ресторанів, кафе, перевізників тощо.

 Під час перевірки суб’єктів господарювання у першу чергу, звертається увага на наявність у працівників засобів індивідуального захисту та постійне їх використання у ході роботи, а також кількість покупців у приміщеннях, пасажирів у громадському транспорті та дотримання ними встановлених правил у зв’язку з карантином.

 Також правоохоронці перевіряють наявність сертифікатів чи негативних тестів ПЛР у суб’єктів господарської діяльності та у найманих працівників, робота яких підпадає під карантинні обмеження.

 За три тижні складено сім адміністративних протоколів відносно суб’єктів господарювання, які працювали всупереч закону. На порушників накладено санкції відповідно до ч. 1 ст. 44-3 КУпАП. Це правопорушення тягне за собою штраф від 17 до 32 тисяч гривень, у відношенні посадових осіб - від 34 до 170 тисяч гривень. Рішення щодо накладання штрафу приймає суд.

 Крім того, винесено 51 постанова згідно з ч. 2 ст. 44-3 КУпАП відносно осіб, які перебували у громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, що закривають ніс та рот. Санкція статті передбачає накладання штрафу від 170 до 255 гривень.

 Поліція закликає громадян бути свідомими та відповідально поставитися до виконання діючих протиепідемічних заходів.

 У свою чергу поліція продовжує контролювати виконання протиепідемічних правил та проводити рейди щодо дотримання суб’єктами господарювання карантинних вимог.

 Станом на сьогодні щеплення отримали 92% співробітників поліції Донеччини.

 Краматорське районне управління поліції Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

8
24

Эта запись была размещена в рубрики: