У розважальних закладах Слов’янська та району поліцейські вилучили фальшивий алкоголь

Дільничні офіцери притягнули до адміністративної відповідальності реалізаторів та власників кафе, які "пригощали" відвідувачів спиртним невідомого походження. Загалом під час рейду вилучено понад 20 літрів сурогату.

На території обслуговування поліції Слов'янська проходять профілактичні заходи, спрямовані на припинення торгівлі фальсифікованими та саморобними спиртними напоями.

Дільничні офіцери поліції сумісно зі співробітниками Управління стратегічних розслідувань перевірили торгові та розважальні заклади на предмет реалізації ними алкогольного фальсифікату.

У центрі Слов'янська правоохоронці виявили кафе, в якому реалізатор продавала на розлив "горілку", що знаходилась у пластиковій тарі під прилавком.

Поліцейські вилучили 3 літри сурогату та склали протокол за частиною четвертою ст. 156 (порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями) Кодексу України про адміністративні
правопорушення. У зв'язку з повторністю порушення протягом року продавчині доведеться сплатити штраф у розмірі від 13 600 до 23 800 гривень.

Також подібний факт задокументували у закладі на території смт Билбасівка. Тут було вилучено 17,5 літрів невідомої рідини, яка реалізовувалась під виглядом різних спиртних напоїв. Співробітники сектору превенції склали протокол за частиною першою ст. 156 КУпАП, яка передбачає від 3400 до 10200 гривень штрафу.

Краматорське районне управління поліції
Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
6

Эта запись была размещена в рубрики: