Для медучреждений Донбасса будет закуплено еще 450 кислородных концентраторов

кириленко

Чотириста п’ятдесят кисневих концентраторів буде додатково закуплено найближчим часом для закладів охорони здоров’я Донецької області.

Про це голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко повідомив під час звіту за результатами діяльності у жовтні.

«Сьогодні розв'язано питання за поданою заявкою до Міністерства охорони здоров’я 29 жовтня про закупівлю 450 кисневих концентраторів двадцяти та десятилітрових. Будуть вони закуплені з обласного бюджету, потім з субвенції з державного бюджету це буде компенсовано», - сказав Павло Кириленко.

Читайте також: COVID в Украине: почти 20 тысяч новых случаев и 700 смертей за сутки

Він додав, що паралельно в 11 лікарнях будується стаціонарний кисень.

У Донецькій області, як і загалом по країні, захворюваність є доволі високою. Донеччина наразі перебуває у червоній зоні епідеміологічної небезпеки. Під час другої хвилі в області працювало 17 лікарень, які були визначені для госпіталізації хворих на COVID-19, то зараз – 34.

У лікарнях на стаціонарному лікуванні зараз перебуває 3444 людини. З них на кисневій підтримці – 2573.

В області на сьогодні розгорнуто 3873 ковідних ліжка. З них забезпечено киснем – 3450. Заповненість ліжок становить 88,93%.

«Слід визнати, що саме обмеження червоної зони є причиною того, що люди нарешті почали масово вакцинуватися. На сьогодні на Донеччині вакциновано 699 562 людини. З них 417 462 особи - першою дозою вакцини, 282 100 - двома дозами. Це 22,16% і 14,98% відповідно», - сказав Павло Кириленко.

Кисневі концентратори – це обладнання, призначене для лікування хвороб дихальної системи. Вони дозволяють хворим на COVID-19, які перебувають у важкому стані, отримувати оксигенотерапію.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
3

Эта запись была размещена в рубрики: