Викритого на одержанні хабаря заступника міського голови чекає лава підсудних 


За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури завершено досудове розслідування стосовно заступника Часовоярської міської ради, який обвинувачується у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що у травні 2021 року посадовець вимагав у приватного підприємця неправомірну вигоду у розмірі 20-25% від вартості фактично поставлених товарів. За це посадовець обіцяв укласти із чоловіком договори та підписати акти прийому передачі товарно-матеріальних цінностей, що
закуповувались міською радою.

Під час одержання частини «відкату» у розмірі 5 000 грн правопорушника викрито правоохоронцями.
Наразі обвинувальний акт скеровано до Артемівського міськрайонного суду. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Відділ інформаційної політики
Донецької обласної прокуратури

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

5
5

Эта запись была размещена в рубрики: