Антитерористичне спецнавчання. Як ліквідовували озброєних “терористів” в зоні ООС

 Затримання озброєних «терористів», звільнення заручників, знешкодження вибухівки – за такою легендою відбувалися навчання за участі силових відомств МВС та СБУ. 

У навчанні взяли участь співробітники Нацполіції України - ГУНП в Донецькій області та підрозділи поліції особливого призначення, задіяні до ООС, працівники Служби безпеки України у Донецькій та Луганській областях, військовослужбовці Нацгвардії України, Державної прикордонної служби України, УПВП Міністерства юстиції, Держслужби з екстремальних ситуацій, органів державної влади та місцевого самоврядування.

Метою проведення тренування була перевірка готовності різних силових відомств працювати в екстремальних ситуаціях, а також вдосконалення професійної підготовки правоохоронців.

Антитерористичні навчання відбулися на території СІЗОв умовах максимально наближених до реальних.

За легендою, умовні терористи вирішили витягти зі слідчого ізолятора свого спільника – бойовика НЗФ. Для цього один з них під виглядом адвоката проник у камерний блок та проніс із собою вибухівку. У двох вони захопили заручників – співробітника СІЗО та іншого адвоката, який очікує свого підзахисного.

«Терористи» забарикадувалися у приміщенні адмінбудівлі та повідомили про свої вимоги, а саме: надати автомобіль та гелікоптер для втечі на тимчасово окуповану територію України.

Правоохоронці розгорнули координаційний штаб, в дію було введено спеціальні операції. Члени оперативного штабу спланували та організували проведення умовної антитерористичної операції.

Також було створено групу перемовників, до складу якої входив поліцейський та працівник СБУ, які протягом всього часу переконували зловмисників здатися та вирішити ситуацію мирним шляхом.

Умовні вимоги було виконано – зловмисникам було надано автомобіль та гелікоптер, який здійснив посадку біля адмінбудівлі.

В результаті проведення планових заходів правоохоронці звільнили заручників та затримали зловмисників.

Вибухотехнічна служба знешкодила умовну вибухівку, знайдену в будівлі. Окрім того, штурмова група спецпідрозділу КОРД встановила особу спільника, який знаходився поза межами СІЗО, та затримала його.

Силовики успішно відпрацювали алгоритм міжвідомчої взаємодії щодо проведення антитерористичної операції в зоні ООС та показали високий рівень підготовки.

Відділ комунікації поліції Донецької області


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
12

Эта запись была размещена в рубрики: