У Нью-Йорку збудують незвичайний “перевернутий” хмарочос

У Нью-Йорку готуються до будівництва "перевернутого" хмарочоса, який, за словами творців, має стати найвищим у західній півкулі.

Як повідомляє New Atlas, проєкт носить назву Affirmation Tower – у перекладі "Вежа Ствердження", будувати його планують на Мангеттені. Проєкт поки що на ранній стадії і багато деталей не повідомляють.

Хмарочос складатиметься з блокових секцій, поставлених одна на одну, створюючи ступінчастий профіль. Але на відміну від звичних архітектурних споруд, ця будівля збільшуватиметься завширшки у міру підйому. Висота майбутнього хмарочоса – 506 метрів. І хоч творці кажуть, що їхня будівля буде "найвищою у півкулі", вона все одно програватиме Світовому торговому центу, висота якого сягає 546 метрів. Однак, по праву Affirmation Tower вважатиметься другим хмарочосом на Заході та 11-м у світі по висоті.

Усередині хмарочоса будуть розташовані офіси та комерційні приміщення, два готелі з апартаментами та штаб квартир NAACP, оглядовий майданчик та ковзанка.

За проєкт відповідає архітектурне бюро Девіда Аджайє. Його вважають одним із найуспішніших архітекторів сучасності, а у Великій Британії удостоїли звання лицаря.

Як повідомляли НЕРУХОМІ, У відомому американському хмарочосі Central Park Tower, розташованому на Мангеттені, продали квартиру з небувалою знижкою у 35%. Ця квартира займає весь 112 поверх, з вікон відкривається краєвид на Центральний парк. У розпорядженні нових власників вітальня висотою у два поверхи, а одна зі спалень займає площу у 74 квадратні метри.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

6
4

Эта запись была размещена в рубрики: