Поліцейські Донеччини взяли під охорону виборчі комісії у Святогірській ТГ Поліцейські Донеччини взяли під охорону виборчі комісії на території Святогірської ТГ 

Правоохоронці готові забезпечити правопорядок на проміжних виборах депутатів Святогірської міської ради Краматорського району. До несення служби безпосередньо на виборчих дільницях буде залучено піші й автопатрулі, групу документування та поліцейських підрозділу ТОР як резерву.

З 11 вересня 2021 року оголошено початок виборчого процесу проміжних виборів депутатів Святогірської міської ради Краматорського району Донецької області.

Згідно з постановою, на території Святогірської ТГ створено дві виборчі комісії. Поліція вже взяла їх під цілодобову охорону.

Безпосередньо у день виборів на охорону публічної безпеки і громадського порядку планується залучити близько 70 поліцейських і військовослужбовців Нацгвардії в складі піших та автопатрулів, також групи документування.

Буде посилено слідчо-оперативні групи та групи вибухотехнічних служб спільно з кінологами. Крім цього, будуть створені додаткові резерви спецпризначенців ТОР батальйону патрульної поліції в м. Краматорську та
Слов’янську УПП в Донецькій області для реагування на зміни оперативної обстановки.

Відповідно до частини 7 статті 23 «Публічність і відкритість виборчого процесу» Виборчого кодексу України, органи Національної поліції України за день до дня голосування оприлюднюють на офіційних веб-сайтах
попередні відомості про кількість зареєстрованих звернень про порушення виборчого законодавства під час відповідного виборчого процесу та роз’яснення відповідальності за порушення законодавства про вибори.

Загалом від початку виборчого процесу поліцейські зареєстрували дві події, пов’язані з можливим порушенням виборчого законодавства, - пошкодження агітаційних матеріалів і подія, що відбулася під час виборчого процесу.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: