Дослідники з Київа звернули увагу на унікальний фарфор Наталії Максимченко у Слов’янську

IMG_9911
На тижні що минає, 27 жовтня, до Слов’янського краєзнавчого музею завітали цікаві гості з міста Київа.

Вони приїхали для співпраці та детального вивчення творчісті і біографії Наталії Максимченко. Серед них Олена Корусь –кандидатка з мистецтвознавства, дослідниця фарфорової пластики України старший науковий співробітник Національного музею «Київська картинна галерея» та Євгенія Моляр-мистецтвознавця, учасниця самоорганізованої ініціативи «ДЕ НЕ ДЕ»

Майстриня Максимченко Наталія Олексіївна народилась у Слов’янську і працювала в галузі скульптури, монументального та декоративно-прикладного мистецтва.

Читайте також: Виставка Славкерампродукт 2016. Робота з керамічним матеріалом

Значний інтерес для наших гостей становить масштабна експресивна фарфорова пластика Максимченко. Багато виробів вона створила під впливом поїздок у Середню Азію під час Другої Світової війни.

IMG_9839

Що для мене цікавого в Слов'янську? - пише про відвідання нашого міста Олена Корусь - Історія керамічних виробництв, як вони трансформувались, і чи існують сьогодні. А ще в Слов'янську зберігається дуже цінна, одна з найбільших на пострадянському просторі колекція фарфору, кераміки і скла скульпторки-фарфористки, художниці монументально-декоративного мистецтва Наталії Масимченко, яка народилась в м. Слов'янськ.

IMG_9835

Оглянули експозицію, фонди, архів, поміркували над актуалізацією цієї спадщини - пише про це дослідниця.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

9
0

Эта запись была размещена в рубрики: