Донеччина – регіон, що активно долучився до ініціативи «МОДЕЛЬНІ СУДИ»

У Слов’янську 27 жовтня відбулась зустріч заступника начальника Територіального управління Служби судової охорони у Донецькій області полковника Служби Олександра Безщасного та в.о. голови ТУ ДСА України в Донецькій області Сергієм Музикантом з представницями EU Project Pravo-Justice.

Основним питанням для обговорення стало забезпечення судових установ Донеччини безпековим обладнанням.

Як зазначила головна національна експертка Проєкту ЄС «Pravo-Justice» Поліна Лі, наразі спільно з колегами вони оглядають суди регіону, які беруть участь у Ініціативі «Модельні суди», аби визначитися з основними потребами установ, виходячи з потоку відвідувачів, розташування установи, архітектури будівлі тощо.

«Донеччина є одним із найпотужніших регіонів, який репрезентований у Ініціативі. Ми продовжуємо співпрацю з тими судовими установами, які брали участь у першій фазі «Модельних судів». Однак скоро будуть визначені переможці нової фази Ініціативи, які отримають допомогу від Проєкту на реалізацію рішень. Це будуть суди, які впровадить найбільше модельних рішень у запропонованих номінаціях. Перевага буде надаватися тим рішенням, які потребували мінімальних фінансових вкладень, тому що усі судові установи мають різне фінансове забезпечення», – зауважила Поліна Лі.

Окрім цього, спікерка зазначила, що пропозиції Служби судової охорони Донеччини в розташуванні безпекового обладнання будуть враховані під час реалізації проєкту.

Заступник начальника Територіального управління Служби судової охорони у Донецькій області полковник Служби Олександр Безщасний подякував за плідну співпрацю, побажав якнайшвидшого і найбільш об’єктивного визначення переможців, аби максимально забезпечити громадський порядок у судових приміщеннях, а також створити максимально комфортні умови для працівників на відвідувачів судових установ

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
6

Эта запись была размещена в рубрики: