Рятувальники допомогли жінці, яка загубилася під час прогулянки осіннім Святогірськом

За допомогою навігаційної програми «What3words» рятувальники Донеччини допомогли жінці, яка загубилася під час прогулянки осіннім Святогірськом

Осінній Святогірськ щороку приваблює сотні туристів. Адже свіже повітря, можливість відвідати святі місця та помилуватися яскравими барвами осені – це чудовий спосіб розслабитися та відпочити. Однак не завжди такий відпочинок проходить добре.

Повідомляє пресслужба ГУ ДСНС в Донецькій області.

Трагедією ледве не завершився візит до Святогірська для жінки, яка 24 жовтня вирішила прогулятися біля Свято-Успенської Святогірської лаври. Під час прогулянки жінка загубилися та не змогла самостійно знайти дорогу назад. На щастя, жінка не розгубилася та зателефонувала до Служби порятунку «101».


Диспетчер ДСНС за допомогою навігаційної програми «What3words» («Три слова») встановила точне місце знаходження жінки та передала ці данні працівникам лісгоспу «Святі Гори» та комунальної аварійно-рятувальної служби. Працівники комунальної аварійно-рятувальної служби знайшли жінку та за допомогою човна доставили її в безпечне місце.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

7
0

Эта запись была размещена в рубрики: