Додати було нічого. За результатами електронного обговорення Програми розвитку підприємництва у Слов’янську


Звіт за результатами проведення публічного громадського обговорення управління економічного та інвестиційного розвитку 

Управління економічного та інвестиційного розвитку Слов'янської міської військово-цивільної адміністрації проводив обговорення Проєкту Програми розвитку малого та середнього підприємництва Слов'янської міської територіальної громади на 2022 рік

В обговоренні взяли участь представники громадськості, громадських об'єднань підприємців, суб'єкти малого та середнього підприємництва громади. На момент закінчення електронного обговорення проєкту на вебплатформі електронних консультацій, станом на 25.10.2021 з проєктом ознайомились 1488 осіб.

Пропозицій, зауважень та коментарів до проєкту розпорядження Слов’янської міської військово-цивільної адміністрації "Про Програму розвитку малого і середнього підприємництва Слов'янської міської територіальної громади на 2022 рік" не надходило.

За результатами електронних консультацій з громадськістю проєкт розпорядження керівника Слов'янської міської військово-цивільної адміністрації “Програми розвитку малого та середнього підприємництва Слов'янської міської територіальної громади на 2022 рік” залишити без змін.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
3

Эта запись была размещена в рубрики: