У Прелесному запущений процес передачі Садиби Бантиша!

Шановні друзі! Хочемо поділитись з вами своїми амбіційними планами та першими кроками на шляху до їх реалізації! - так пише про свої наміри Ярослав Батан.

На території Черкаської громади у селі Прелесне є неймовірна місцина - садиба поміщика Бантиша. На жаль, цей історичний об'єкт та прилегла територія вже багато років знаходяться у власності "Укрзалізниці". З поступовим руйнуванням Садиби громада втрачає історію та перспективи розвитку туризму, адже не має доступу до цих об'єктів!

Але, "шлях подолає лише той, хто іде"! Завдяки посередникам ГІСМАОВК, в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру, відбулись три діалогові та експертні зустрічі за участю представників Черкаської селищної ради, АТ „Українська залізниця“, Управління КІТ Донецької ОДА, громадськістю.

Резюмуючи всі зустрічі можемо сказати одне:процес передачі Садиби Бантиша запущено!


Справа ця нелегка, та потребує кропіткої роботи! Попереду довгий шлях: від виготовлення облікової документації - до втілення у життя концепції розвитку Садиби. Але ми віримо у туристичне майбутнє громади, власні сили і вашу підтримку та згуртованість у спільній справі!) Зовсім скоро звернемось за вашою думкою з приводу перспектив і бачення розвитку території! Дякуємо кожному, хто вже з нами)

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

39
4

Эта запись была размещена в рубрики: