Консультативна служба в Слов‘янській громаді. Допомога соціальних фахівців та психологів


Фахівці із соціальної роботи інформують про свої послуги.

Наразі триває проєкт   «Консультативна служба в Слов‘янській територіальній громаді». Спільно із міським центром соціальних служб представники громадської організації «Сприяння» здійснюють виїзди за місцем проживання сімей, до віддалених районів територіальної громади, с. Билбасівка, п. Мирний, с. Андріївка, інформують та надають консультації.

Теми різні: когось цікавить питання створення патронатної сім'ї, хтось потребує психологічного консультування, у деяких батьків є потреба в консультації з оформлення документів, наприклад, для отримання статусу дитини, постраждалої від психологічного насильства під час проведення АТО/ООС.


Консультацію фахівця із соціальної роботи, або психолога можна отримати як за особистим зверненням, так  за телефоном: +38(066)4240008

Заходи триватимуть до кінця жовтня 2021 року.

Проєкт   «Консультативна служба в Слов‘янській територіальній громаді»  реалізується СМГО «Сприяння» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія – Плюс» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: