Новий кросовер “Одеса” запланували до випуску на ЗАЗ

Для української автомобільної промисловості, схоже, наступають хороші часи. Простій Запорізького автозаводу, який недавно почав потроху збирати моделі Renault, КІА і ВАЗ, закінчується.

На ЗАЗі готуються до виробництва нового кросовера під назвою «Одеса». про це пише auto.today.ua.

Судячи з неофіційної інформації, яка з’явився в інтернеті, новий компактний кросовер не стане власною розробкою, так як у заводу відсутні кошти і ресурси на це, модель буде місцевою адаптацією автомобіля китайської компанії FAW.

Основа для ЗАЗ «Одеса» – FAW Besturn T77, має сучасний стильний дизайн. Модель відрізняє масивна решітка радіатора, велика кількість хрому, повністю світлодіодна оптика і колеса діаметром від 17 до 19 дюймів. У салоні компакт-кросу цифровий електронний щиток приладів, мультимедійна система з Apple Carplay і Android Auto, двозонний клімат-контроль, круговий огляд і панорамний дах.

Єдиний турбований двигун на 1,5 літри розвиває 160 кінських сил, а в якості трансмісії встановлюється 6-ступінчаста МКПП або 7-діапазонна роботизована коробка.

Перші автомобілі почнуть сходити з конвеєра в кінці 2022 – початку 2023 року, а їх вартість, за оцінками дилерів, складе 550 – 700 тисяч гривень.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

8
12

Эта запись была размещена в рубрики: