Донетчина отримала від Уряду Канади мобільний соціальний офіс

офис мобильній

Спеціалізований автомобіль для створення обласної мобільної служби екстреної соціально-психологічної та методичної допомоги громадам отримала Донецька облдержадміністрація 19 жовтня.

Повідомляє офіційний сайт Донецької ОДА

Автомобіль було придбано та оснащено необхідним обладнанням в рамках проєкту Програми розвитку ООН «Мобільне надання послуг населенню, яке постраждало на Сході України», що фінансується Урядом Канади.

У заході взяли участь заступник голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна, політичний радник Посольства Канади в Україні Річард Колвін, програмний координатор компоненту підтримки розвитку місцевого самоврядування та реформи децентралізації Програми ООН із відновлення та розбудови миру Олена Рудич, представники структурних підрозділів Донецької ОДА та працівники соціальних служб.

Юлія Костюніна наголосила, що завдяки такому автомобілю обласна мобільна служба зможе безпосередньо на місцях проводити навчання у громадах, здійснювати виїзди на екстрені виклики для допомоги постраждалим від насильства, впроваджувати нові інноваційні форми надання соціальних послуг, в тому числі та мешканцям населених пунктів які знаходяться на лінії розмежування.

З вітальним словом до присутніх також звернувся і політичний радник Посольства Канади в Україні Річард Колвін.

Читайте також: Украина получит ракетное вооружение и военные корабли от Великобритании

«Канада рада підтримувати Україну та українців на території Донеччини та Луганщини, а особливо тих, які постраждали внаслідок конфлікту. Ми раді співпраці з ПРОООН в Україні та Донецькою ОДА, а також участі в оснащенні мобільних соціальних служб. Сподіваємось, що обласна мобільна служба стане ефективним каталізатором для системи реагування на складні виклики у житті ваших громад», - зазначив він.

посол

Програмний координатор компоненту підтримки розвитку місцевого самоврядування та реформи децентралізації Програми ООН із відновлення та розбудови миру Олена Рудич сказала, що сподівається на подальшу співпрацю з Урядом Канади та Донецькою ОДА. За її словами, згодом планується реалізувати проєкти не тільки у сфері надання мобільних адміністративних та соціальних послуг, а також у сфері охорони здоров’я.

Фахівці обласної мобільної служби розповіли присутнім про те, як буде здійснюватися робота у громадах та надання допомоги.

Так, соціальний сервіс «Обласна мобільна служба екстреної соціально-психологічної та методичної допомоги» дозволить вчасно надавати спеціалізовані соціальні послуги, спрямовані на розв’язання проблем сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та здійснювати інформаційно-методичну підтримку територіальних громад у розвитку соціальних послуг для вразливих категорій населення.

Облаштований для цього необхідним мультимедійним обладнанням та оргтехнікою автомобіль дасть змогу працювати в будь-яких польових умовах.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
3

Эта запись была размещена в рубрики: