У Слов’янську пройшов відкритий обласний турнір

До «Дня захисника і захисниць України» в спортивному залі КП НЗ «міська КДЮСШ» 17 жовтня 2021 року у місті Слов'янськ відбувся відкритий обласний турнір з рукопашного бою серед юнаків та дівчат молодшого, середнього та старшого віку та юніорів, а також в рамках цього турніру відбувся відкритий чемпіонат міста з рукопашного бою серед дітей.

Змагання проходили на двох татамі за діючими правилами на 2021 рік зовсім змінами та доповненнями. Для участі в змаганнях прибуло 96 учасника з шести міст: Слов'янськ, Костянтинівка, Бахмут, смт. Райгородок Миколаївська територіальна громада, Балаклея Харківська область, Суми, повідомляє на своїй facebook-сторінці Ігор Чечинов.

Відкритий обласний турнір та відкритий чемпіонат міста Слов'янськ проходив за ініціативи громадської організації «Донецька обласна федерація рукопашного бою «Донбас» та за підтримки управління фізичної підготовки та спорту Донецької обладміністрації та відділу сім'ї, молоді фізичної культури та спорту Слов'янської міської ВЦА.

Читайте також: Покрови 2021. У Слов’янську відбувся обласний Чемпіонат з кінного спорту

У впертій боротьбі загальнокомандні місця розподілилися так:

Відритий чемпіонат міста Слов'янськ:

1-е місце місто Слов'янськ

2-е місце місто Костянтинівка

3-е місце смт. Райгородок Миколаївська територіальна громада.

Відкритий обласний турнір:

1-е місце місто Костянтинівка

2-е місце місто Слов'янськ

3-е місце смт. Райгородок Миколаївська територіальна громада.

Громадська організація «Донецька обласна федерація рукопашного бою «Донбас» висловлює велику подяку начальнику управління фізичної культури та спорту Донецької обладміністрації Володимиру Мицику, начальнику відділу сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов'янки міської ВЦА Олександру Міщенко, за підтримку змагань.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: