Поліція Донеччини інформує громадян щодо карантинних обмежень у «червоній» зоні


Від 18 жовтня рішенням уряду встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Донецької області. Поліцейські проводять превентивну роботу щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції.

Повідомляє  відділ комунікації поліції Донецької області

Через різке зростання кількості захворювань на COVID-19, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 з 18 жовтня 2021 року в регіоні встановлено «червоний» рівень епіднебезпеки.

Правоохоронці проводять насамперед профілактичну, роз’яснювальну роботу щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції.

Читайте також: В транспорте, кафе и магазинах. Когда и как в Украине будут проверять СOVID-сертификаты

З 16 березня 2020 року зареєстровано 11 765 подій, пов’язаних з порушенням обмежувальних та карантинних заходів. Загалом складено 3 334 протоколи за ч. 1 ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей). Також складено 19 427 адмінматеріалів за ч. 2 ст. 44-3 КУпАП (перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту).

Щоденно поліцейські територіальних підрозділів області спільно з представниками Держпродспоживслужби продовжують перевірки суб'єктів господарювання у посиленому режимі.

З 13 жовтня до вказаних заходів залучалося 20 спільних рейдових груп та 25 самостійних груп. Під час заходів групи перевірили 1547 суб’єктів господарювання та винесли 151 постанову за ст. 44-3 КУпАП.

За минулу добу за ч. 2 ст. 44-3 КУпАП складено 23 адміністративні матеріали.

Поліцейські наголошують громадянам на необхідності дотримання чинного законодавства та карантинних обмежень. Повний перелік заборон за посиланням: https://covid19.gov.ua/karantynni-zakhody

Поліція Донеччини закликає громадян бути свідомими та відповідально поставитися до виконання чинних протиепідемічних заходів.

Своєю чергою поліція продовжує контролювати виконання протиепідемічних правил та проводити рейди щодо дотримання суб’єктами господарювання карантинних вимог.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
14

Эта запись была размещена в рубрики: