Покрови 2021. У Слов’янську відбувся обласний Чемпіонат з кінного спорту


З 12 по 14 жовтня 2021 року в місті Слов’янськ на базі кінно-спортивного клубу «Аллюр» з нагоди Дня захисників і захисниць України, Дня українського козацтва та свята Покрови відбулась низка спортивних заходів: Відкритий чемпіонат Донецької області з кінного спорту (подолання перешкод та виїздка) та VIII етап Всеукраїнської дитячої Ліги.

В цьому році Слов'янськ вже вдруге приймав етап Всеукраїнської дитячої Ліги та планує в подальшому продовжити цю традицію з метою популяризації та розвитку кінного спорту серед дітей.

На змаганнях був присутній почесний гість - Заступник Голови відділення Національного Олімпійського комітету в Донецькій області Дмитро Подопригора, який привітав усіх учасників заходу зі святом та побажав вдалого виступу вершникам.

Спортивний захід було організовано на професійному рівні. У перший день спортсмени змагались у виїздці. Другий день розпочався з театралізованої кінної вистави та продовжився виступом спортсменів за програмою конкуру.

У змаганнях приймали участь 37 пар з трьох областей України: Харківської, Луганської та Донецької.

Організаційна робота та спортивний результат, який був показаний на змаганнях – це злагоджена робота тренерів, спортсменів, суддів, батьків, організаторів змагань та відмінна робота Федерації кінного спорту Донецької області.

З цього приводу організатори висловили слова подяки всім, хто долучився до організації та проведення цього спортивного свята, а саме:

начальнику управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації Володимиру Мицику;

заступнику Голови Відділення НОК в Донецькій області Дмитру Подопригорі;

начальнику відділу молоді та спорту Слов’янської міської ВЦА Олександру Міщенку;

президенту федерації кінного спорту Донецької області - Олександру Костенку;

президенту Всеукраїнської Федерації кінного спорту Андрію Мілованову;

суддівській бригаді: Світлані Тверсковій (головний суддя змагань), Марині Фіщенко (головний секретар змагань), Ірині Шульзі (суддя міжнародної категорії), Марині Матвєйчук та Вірі Кириченко (судді національної категорії);

спортсменам, батькам та всьому колективу КСК «Аллюр» за допомогу та підтримку в проведенні змагань та глядачам за активну підтримку спортсменів на змаганнях.

Далі пропонуємо декілька яскравих фото від талановитого фотографа Вячеслава, що відобразив основні моменти змагань.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

11
3

Эта запись была размещена в рубрики: