ЗОШ №7 Слов’янська присвоєно ім’я Романа Напрягла

Слов’янська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №7 буде мати ім’я свого випускника, матроса Романа Напрягло, який загинув, виконуючи бойове завдання у зоні проведення антитерористичної операції.

Розпорядження про це вже підписане керівником Слов’янської міської ВЦА Вадимом Ляхом.

Про це повідомляє сайт Слов'янської міської ради

Додамо, що з клопотанням про присвоєння навчальному закладу імени загиблого героя АТО/ООС зверталися міські громадські організації та колектив школи №7. Це питання також пройшло громадські обговорення.

Нагадаємо, що Роман Напрягло народився у Слов’янську у 1997 році. Після закінчення ЗОШ №7 вступив до Слов’янського коледжу НАУ. З 2014 року займав чітку проукраїнську позицію, підтримував українське військо як волонтер, добровольцем їздив на фронт у складі “Карпатської Січі”.

Одразу після закінчення коледжу, влітку 2016 року вступив на військову службу за контрактом. Воював у складі 503 окремого батальйону морської піхоти. Загинув 26 лютого 2017 року під час бою біля смт Талаківка, намагаючись врятувати пораненого побратима.

У пам’ять про Романа Напрягла та старшого матроса 36-ї окремої бригади морської піхоти ЗСУ Сергія Майбороди, який загинув влітку 2019 року, один із патрульних катерів ЗСУ має ім’я “Слов’янськ”.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

11
34

Эта запись была размещена в рубрики: